26
نوامبر

طراحی و دکوراسیون داخلی مجدد یک نشیمن برای شرایط جدید

طراحی و دکوراسیون داخلی مجدد یک نشیمن متناسب شرایط و ویژگیهای جدید مورد نیاز

طراحی داخلی مجدد

اتاق های نشیمن با سبک پلان باز مد روزند و نشیمن هایی چند منظوره برای موقعیت های مختلف مناسب اند و طراحان داخلی برای بزرگتر نشان دادن منزل از این سبک استفاده میکنند. به هر حال شرایط زندگی تغییر میکند و کودکان بزرگ می شوند و اتاق نشیمنی که طرح داخلی و دکوراسیون آن قبلا بسیار مناسب بوده ممکن است دست و پاگیر شود. آیا شجاعت دارید که فضای زندگیتان را از نو طراحی کنید؟

هدف ما در طراحی و دکوراسیون داخلی این است که از وجب به وجب خانه بیشترین استفاده را بکنید که این امر در شرایط کنونی امری حیاتی و واجب است.

فضایی مجزا در دکوراسیون داخلی

اگر در حال حاضر با کمبود فضا مواجه نیستید، اتاق نشیمنی که در ورودی جداگانه ای دارد می تواند به نیاز شما پاسخ دهد. در این صورت اتاق شما مکانی آرام خواهد شد که می توانید به سبکی متفاوت از سایر اتاق ها آن را مبله و دکور کنید. همچنین مکان مطمئنی برای نگه داری اشیا گران قیمت خواهد بود که به خودی خود نقطه عطف طراحی داخلی منزل شما به حساب خواهد آمد.

طراحی اتاق نشیمن در سایر فضاهای در دسترس

در صورت کمبود فضا استفاده از یک اتاق فقط برای نشیمن امکان پذیر نیست. به همین علت می توانید با طراحی داخلی, فضاهای نشیمن کوچکی در سایر اتاق ها ایجاد کنید ,مانند گذاشتن یک کاناپه در آشپزخانه ،صندلی راحتی در اتاق خواب ،راهرو یا حمام و این دقیقا مرحله ایست که یک طراح داخلی با استفاده از دانش و تجربه ی خود می تواند کمک شایانی در طراحی مکانی ایده آل برای شما باشد , و بهترین پیشنهاد متناسب با الویت های شما منجمله هزینه, کیفیت و … را به شما ارائه کند.