26
نوامبر

انواع میز غذاخوری در دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق نشیمن

انواع میز غذاخوری در دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق نشیمن

میز گرد و دکوراسیون نشیمن دوستانه

امروزه اکثر مردم با مشکل کمبود جا رو به رو هستند ,یکی از راهکارهای طراحان داخلی در دکوراسیون این فضاها استفاده از میز گرد و یا میز تاشو می باشد .میزهای گرد برای گپ های دوستانه ی هنگام صرف غذا مناسب اند. بعضی از میزها از وسط تا می شوند بنابراین هنگامی که از آنها استفاده نمی شود می توان آنها را به دیوار تکیه داد تا فضا زیاد اشغال نشود.

میز بیضی در دکوراسیون نشیمن کوچک

میزهای بیضی شکل گوشه های تیز ندارند و در مقایسه با میزهای مستطیلی فضای کمتری اشغال می کنند. انحنای آنها فضا را لطیف و دوست داشتنی تر میکند پس در صورتی که فضای اتاق نشیمن شما کم است ترجیحا از میزهای بیضی شکل در طراحی داخلی و دکوراسیون خود استفاده نمایید.

طراحی میز بزرگ در دکوراسیون نشیمن و استفاده ی چند منظوره

برای مهمانان صمیمی خود از میز غذاخوری بزرگ با صندلی های راحت استفاده کنید . می توان از یک میز بزرگ هم زمان برای کارهای دیگر همچون نوشتن تکالیف و پرداخت به کارهای دفتری و … نیز استفاده کرد.به تازگی برخی از میزهای کم جا با قابلیت تبدیل شدن به میزهای بزرگتر به بازار راه پیدا کرده اند و از کیفیت خوبی نیز برخوردار می باشند که از جمله می توان به میزهای ۴ نفره قابل تبدیل به ۶ نفره استفاده کرد که شما بر طبق نیاز خود و تعداد افرادی که از میز استفاده میکنند ظرفیت آنرا تغیر میدهید و در مواقعی نیز که به میز احتیاجی ندارید آنرا در کوچکترین حالت خود قرار داده و به بهترین نحو از دکوراسیون داخلی فضای خود استفاده میکنید.

 

منبع:طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن -۱۰۱ راهکار مدیریتی در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن برای دانشجویان استادکاران طراحان داخلی-مولف:بریجیت بدوانو مترجم : ریحانه شادپور